Košík

O spoločnosti

Sme mladá dynamická firma, ktorá vznikla spojením ľudí s bohatými podnikateľskými skúsenosťami. Pri vývoji našich produktov sa zameriavame primárne na požiadavky zákazníkov, vďaka čomu dokážeme dodať širokú škálu sortimentu šitú na mieru. Našim cieľom je spokojnosť zákazníka nielen v deň nákupu, ale aj po ňom. Zaručená kvalita, služby na vysokej úrovni a zákaznícky servis je to, na čom nám záleží najviac.

Kontaktuje nás
Adrian Takáč

Adrián Takáč

+421 911 892 060

“Správny krok pre Váš biznis”

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI

Spoločnosť iClean s.r.o patrí medzi významných dodávateľov v poskytovaní riešení pre priemyselné čistenie a upratovanie v najrôznejších priemyselných odvetviach, firmách a domácnostiach.

Filozofiou upratovacej firmy iClean, je odbremeniť naších klientov poskytovaním upratovacích a čistiacich služieb vysokej kvality. Vďaka individuálnemu prístupu si budujeme dlhodobé vzťahy, ktoré sú založené na pro-klientskom prístupe a vzájomnej dôvere. Naším hlavným cieľom je spokojný klient.

NAŠE HODNOTY

Špecializujeme sa hlavne na pravidelné upratovanie a čistenie v logistických skladoch, v priemyselných halách, vyrobných a skladových prevádzkach, v automobilovom priemysle, v kaceláriách a podobne.

Ponúkame celý rad priemyselných upratovacích služieb, brátane dôkladného čistenia podláh v priemyslených zónach, odmasťovanie, čistenie tvrdých podláh až po vysokotlakové čistenie.

Zameriavame sa na identifikáciu Vaších individuálnych potrieb, a podľa toho prispôsobíme naše služby. Naša spoločnosť má už 8 ročné skúsenosti a naše vysoko-kvalifikované pracovné sily zapezpečia výsledky, ktoré očakávate. Budeme s Vami pravidelne konzultovať spôsob zabezpečovania služieb a uistiť sa, že Vaše požiadavky sú splnené a Vy sa môžete zamerať na rozvoj a rast Vašej firmy.